Fethiye ~ Ölüdeniz
» REKLAMLAR
» BÖLGELER
Fethiye
Ölüdeniz
Göcek
Dalyan
Marmaris
Datça
Bodrum
Patara
Kaş
» GEZİ YERLERİ
Akvaryum Koyu
Ölüdeniz Belcekız Öyküsü
Nicholas Park Hotel
Habesos Hotel
Antik Patara Limanı
Club Belcekız Beach
Sultan Park Hotel
Fethiye Çalış Plajı
Hillside Beach Club
Mehmet Ali Ağa Konağı
» REKLAMLAR
» ÖLÜDENİZ OTELLERİ VE ÖLÜDENİZ TATİL KÖYLERİ
Belcehan Beach Hotel
Ölüdeniz'in tam kalbinde yer alan Belcehan Beach Hotel Dünyaca ünlü Ölüdeniz kumsalına 250 metre, Fethiye şehir merkezine 12 km, Dalaman uluslararası havaalanına ise 70 Km mesafede bulunmaktadır.
Tropicana Hotel Ölüdeniz
Ölüdeniz'in merkezinde, gürültüden ve kalabalıktan uzak Belcekız plajına 200 metre mesafede bulunan Tropicana Hotel, 4 yıldızlı hizmet kalitesi ile Ölüdeniz'de her şey dahil butik otel farklılığını sunuyor.
Club Orka Hotel
Ölüdeniz'in ve Fethiye'nin en fazla otel yoğunluğu olan bölge Ovacık'ta bulunan Club Orka Hotel, muhteşem güzellikteki Ölüdeniz koyuna 4 km, gece hayatının zirve yaptığı Hisarönü'ne 700m, Fethiye merkezine 6km uzaklıkta.
Club Belcekız Beach
Ölüdeniz'in tropik okyanus adalarını aratmayacak güzellikte ki turkuaz mavisi denizin hemen yanı başında yer alan Club Belcekız Beach sizlere Ölüdeniz'de muhteşem bir konumda hizmet veriyor.
Hotel Montebello Beach
Hotel Montebello Beach, dünyanın en güzel sahillerinden birisi olan Ölüdeniz sahiline 300 metre, Fethiye şehir merkezine 12 km, Dalaman Havalimanına 55 km mesafede bulunan size Ölüdeniz'in tam kalbinde tatil yapma fırsatı vermektedir.
Grand Papillons Hotel
Fethiye ve Ölüdeniz'in konaklama tesislerinin yoğun olduğu bölge olan Ovacık'ta Ölüdeniz'e 1.5
Jasmina Garden Apart
Hisarönü şehir merkezine 500 metre mesafede, size tatilden beklediklerinizden daha fazlasını vermeye hazır bir aile isletmesidir Jasmina Garden Apart.
Akdeniz Beach Hotel
Ölüdeniz'in tam merkezinde, plaja bir kaç adım uzaklıkta huzurun ve sakinliğin hakim olduğu Akdeniz Beach Hotel'de her şey dahil konseptinin sunduğu özgürlükler dahilinde muhteşem bir tatil yapmak mümkün.
Montaverde Hotel & Villas
Montaverde Hotel, Babadağ'ın eteklerinde çam ağaçlarını çevrelediği bir konumda sizlere huzur dolu bir tatil sunuyor.
Green Forest Hotel
Bir yanda zengin çeşitleri ile kaplı orman, diğer yanda Hisarönü'nün sabaha kadar eğlenme fırsatı veren barları.
St. Nicholas Grove Hotel
Nicholas Grove Hotel'in hemen arka tarafında bulunan çam ormanının verdiği huzur ve sessizliği 100 metre uzaklıkta Hisarönü'nün gece hayatının verdiği coşkuyu aynı anda sunuyor misafirlerine.
Lykiaworld Tatil Köyü
Ölüdeniz'in en büyük tatil köylerinden birisi olan Lykiaworld tatil köyü yıllardır muhteşem tatil seçenekleri sunmaya devam ediyor.
Ölüdeniz Resort Hotel
Yaşanabilecek bazı duyguları ertelememek gerekir, dünyanın en çok fotoğrafının çekildiği kumsal olan Ölüdeniz'de tatil yapmak gibi.
Telmessos Otel
Ölüdeniz'de gece hayatı denilince ilk akla gelen Hisarönü'ne bir kaç adım uzaklıkta bulunan Telmessos Hotel, Ölüdeniz merkezinden 3 km uzaklıkta her şey dahil konsepti ile hizmet vermekte.
Montana Pine Resort Hotel
1993 yılından bu yana Hizmet veren Montana Pine Resort, Fethiye'nin yamaç paraşütü ve bir çok endemik bitki türü ile tanınan Babadağ'ın eteklerinde, gürültüden uzak doğa ile iç içe bir konumda misafirlerine muhteşem bir tatil sunuyor.
Nicholas Park Hotel
Gece hayatının en canlı olduğu Hisarönü'ne 200 metre uzaklıkta olan Nicholas Park Hotel, muhteşem bir Ölüdeniz manzarasına hakim.
Destina Otel
Muhteşem bir konumda hizmet veren Destina Otel, Babadağ'ın eteklerinde yeşilin her tonunu sunarken gece hayatının kalbi Hisarönü köyüne yürüme mesafesinde bulunuyor.
Balkaya Hotel
Sıradan bir tatilin dışına çıkıp tatilde amaçları sadece eğlenmek olmayan, dostlukların önemli olduğu bir tatil düşlüyorsanız Balkaya Hotel sizlere bu tatili sunmaya hazır.
Aes Club Hotel
2011 yılında Fethiye Ovacık'ta hizmete giren Aes Club Hotel, her şey dahil konsepti ve 4 yıldızlı hizmet kalitesi ile tatilcilere hizmet veriyor.
© 2008 - 2014 Fethiyede.com
Anasayfa | Gizlilik | Sitemap | Fethiye otelleri
Fethiyede.com web sitesinde yer alan tüm makale ve görseller Fethiyede.com editörleri tarafınızdan özenle hazırlanmaktadır. Fethiyede.com yönetiminden yazılı izin alınmadan kısmen dahi olsa kullanılması, başka bir web sitesinde yayınlanması kesinlikle yasaktır.